Дітлахи трьох сіл Богородчанського району гратимуться на нових майданчиках завдяки “ВОЛІ”

22 Апр 2017 18:27

Депутат обласної ради Івано-Франківщини від “ВОЛІ” Марія Рудик посприяла облаштуванню в селах Богородчанського району нових дитячих майданчиків.

Депутат обласної ради Івано-Франківщини від “ВОЛІ” Марія Рудик посприяла облаштуванню в селах Богородчанського району нових дитячих майданчиків. Їх планують встановити в Раковці, Порогах і Луквиці. У сільські ради елементи для майданчиків вже доставлено. Усього їх 5 – гойдалки, гірка та інші частини. Гроші, окрім Марії Рудик, шукали і в департаменті освіти Івано-Франківської ОДА. Три комплекти обійшлися в 183 000 гривень.

Марія Рудик каже, що в Порогах і Луквиці взагалі відсутній дитмайданчик, а в Раковці немає школи з відповідними умовами для дітей.

“У Порогах триста вісімдесят дітей дошкільного віку, ще двісті п’ятдесят відвідують молодші класи. Але всі вони не мають змоги активно проводити дозвілля, бо на території села не було майданчика. Дітлахам немає простору для розвитку”, - каже волійка М. Рудик.

За словами депутатки, як тільки потеплішає, погода сприятиме активному відпочинку дітей на вулиці.

“На нових майданчиках маленькі мешканці сіл зможуть активно проводити час, гратися та контактувати з ровесниками”, - говорить М. Рудик.

Нагадаємо, що завдяки волійці в ЗОШ Луквиці було придбано стільці і парти вартістю 15 000 гривень.

Новые обещания