Чиновники Міноборони використали на власний розсуд гроші, виділені на будинок для військових

29 Янв 2015 11:19

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення службовими особами кримінального правопорушення.

Військовою прокуратурою Центрального регіону викрито зловживання, що завдало збитків на 1 млн. грн. Про це Житомир.info повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України у січні поточного року встановлено, що службові особи державного підприємства Міністерства оборони України «Укрвійськбуд» під час виконання укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами та адміністрування недержавних пенсійних фондів «Фінансова компанія «Партнер-Капітал» договору на будівництво 108-квартирного житлового будинку для військовослужбовців в м. Житомир, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби, безпідставно використали кошти в сумі понад 1 млн. грн. на цілі, не передбачені умовами договору», - йдеться у повідомленні.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення службовими особами державного підприємства Міністерства оборони України «Укрвійськбуд» кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що причинило тяжкі наслідки). Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Новые обещания