Аграрная партия – партия начальников и их заместителей (полный список кандидатов в Одесский облсовет)

14 Окт 2010 00:00

25 человек внесены в избирательный список кандидатов в Одесский областной совет от Аграрной партии. Среди них - исключительно начальники и заместители управлений, директора предприятий, ректоры вузов. Видимо, простым смертным аграриям в депутатах от этой партии - не место.

1. Новаковський Анатолій Григорович - Одеська обласна державна адміністрація, заступник голови

2. Литвиненко Микола Антонович - Селекційно-генетичний інститут, завідувач лабораторії рослинництва

3. Ігнат Лариса Іванівна - ТОВ 'Агропрайм Холдинг', регіональний директор

4. Власов В'ячеслав Всеволодович - Національний науковий центр 'Інститут виноградарства та виноробства ім. В.Є. Таїрова', директор

5. Кістол Іван Васильович - агрофірма 'Дністровська', директор

6. Цандур Микола Олександрович, Одеський інститут агропромислового виробництва, директор

7. Гончаренко Микола Миколайович - ТОВ 'Авангард-Д, виконавчий директор

8. Мельник Павло Іванович - Головне управління ветеринарної медицини в Одеській області, начальник

9. Корлюк Сергій Сергійович - Одеський державний аграрний університет, ректор

10. Білоус Микола Арсеньович - Головне управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації, начальник управління організаційно-кадрового та правового забезпечення

11. Потоп Василь Іванович - Одеське виробниче управління по водному господарству 'Облводхоз', начальник

12. Возненко Степан Миколайович - Головне управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації, заступник начальника

13. Скрипник Олександр Володимирович - Обласне управління лісового та мисливського господарства, перший заступник начальника

14. Пархоменко Василь Леонідович - ВАТ 'Агротехніка', голова правління

15. Загорулько Юрій Петрович - Державна інспекція з карантину рослин в Одеській області, начальник

16. Переправка Юрій Павлович - Управління агропромислового розвитку Саратської районної державної адміністрації, начальник

17. Плєшко Олександр Борисович - Державна інспекція з захисту рослин, начальник

18. Афанасьєв Микола Григорович - Обласний фонд підтримки фермерських господарств, директор

19. Сикал Віктор Єфимович - ТОВ 'Агроінвест', директор

20. Мурга Олексій Миколайович - Головне управління ветеринарної медицини в Одеській області, заступник начальника

21. Бойко Віталій Іванович - Обласна асоціація 'Сільськогосподарські підприємства Одеської області', заступник голови

22. Курмиженко Володимир Маркович - Головне управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації, заступник начальника

23. Дудник Олександр Семенович - Управління агропромислового розвитку Ширяєвської районної державної адміністрації, начальник управління

24. Сакали Сергій Георгійович - Управління агропромислового розвитку Болградської районної державної адміністрації, начальник управління

25. Урсол Ігор Анатолійович - Інспекція державного технічного нагляду облдержадміністрації, головний державний інспектор

Новые обещания
FACEBOOK GROUP