27-річна чиновниця, яка очолювала Одещину після Саакашвілі, не дочекалась подяки від Порошенка і образилась

16 Янв 2017 00:01

Наступниця Саакашвіді чекала від Порошенка дяки, а почула «насмішки і неправду».

Соломія Бобровська, яка після Міхеіла Саакашвілі виконувала обов`язки керівника Одеської ОДА, у мережі Фейсбук звернулася до президента. Приводом для цього став візит президента в регіон, під час якого він преставив нового керівника обладміністрації. Бобровська, яка теж пішла у відставку, обурена декількома моментами, які вона відзначила під час візиту глави держави. По-перше, колишню чиновницю не влаштувало те, що про усі реальні досігнення попередньої адміністрації ніхто не згадав.

- Хочу лише прокоментувати «об’єктивну» аналітику, яку ви дозволили собі озвучити під час представлення нового голови Одеської ОДА. Не має значення, чи Ви свідомо говорили неправду, щоб маніпулювати думкою суспільства, чи просто скористалися нагодою оббрехати діяльність нашої команди, аби поквитатися з політичними опонентами. Але Ви надзвичайно артистично і, можливо, для когось переконливо озвучували викривлені дані, які Вам надали Насіров та інші київські та одеські корупціонери, які нас ненавидять за наші намагання знищити їхні годівнички. 

Далі Бобровська перелічує досягнення команди колишнього керівника області, після чого переходить до наступних звинувачень на адресу глави держави.

- Ви навіть не спромоглися подякувати за роботу в області нашій команді. Напевне, очікувати подяки від людини, яка настільки хвацько і ненависно критикує, обливає брудом власні ж проекти - безнадійно, - написала Бобровська.

- Мені було прикро бачити президента, який увесь свій візит звів до ницих насмішок, неправдивої критики і зведення особистих рахунків. Президента, який ухиляється від відкритої дискусії. Президента, який забув про такі принципи як чесність і справедливість, а стратегічні державні питання взагалі відкинув на задвірки своїх пріоритетів, - закінчила вона свій допис.


Новые обещания