«Єрємєєвці» отримають від залізниці ще 70 мільйонів на мастила по таємним цінам

26 Апр 2016 22:32

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 20 квітня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «ВОГ аеро джет» на постачання олив та мастил на 69,67 млн грн.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 20 квітня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «ВОГ аеро джет» на постачання олив та мастил на 69,67 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено десять видів різних мастил та олив, однак ціни на окремі найменування залізничники не оприлюднили. Це унеможливлює їх порівняння з ринковими розцінками, пишуть nashigroshi.org

Єдиним конкурентом було ТОВ «Міроіл» зі статутним капіталом 1 тис грн., зареєстроване у Бердянську Запорізької області на Юлію Мягченко. Вона також є співвласницею ТОВ НВП «Бердянськсільмаш».

«ВОГ аеро джет» з групи покійного нардепа Ігоря Єрємєєва є найбільшим постачальником дизпалива залізниці останніми роками. Однак крупним постачальником мастил і олив для залізниці фірма стала лише з минулого року.

Новые обещания